Minu nimi on Melissa Anson. Sündisin 24. juulil 1992, Tallinnas. Äratasin ema kell 3 öösel üles ja kell 5 olin juba aktiivne ilmakodanik. Kui väike olin ja mu emalt küsiti, kuidas ta minuga hakkama saab, siis ta vastas alati, et kodus oleks nagu 10 jalgpallurit, sest ma olin äärmiselt energiline ja asjalik. Olenemata, et ma olen Tallinnast pärit, olen valdava osa oma elust veetnud Pärnus, seega, et ennast huvitavamaks teha, ütlen ma vahel, et ma pooleldi pärnakas.

Lasteaias käisin Tallinna Mahtra Lasteaias, kust on mul ainult kõige paremad mälestused jäänud. Kooliks oli mul Tallinna 21. Kool, mis on tuntud kui eliitkool, seega kui ma tahan veel huvitavam olla, siis ma olen pooleldi pärnakas Eesti eliit.

Kuna ma olen terve elu olnud võrdlemisi energiline ja püsimatu, siis on mul palju elukutseid mõttes olnud, alustades arhitektist ja lõpetades juristiga (olen mõlemat ka proovinud) ning jõudsin kokkuvõttes alushariduseni. Mul on kummaline omadus, et ma vajan hästi palju vaheldust, samas ma vihkan muutust ja olen väga rutiinis kinni, seega üldiselt see ala sobib mulle väga hästi, sest oma iseloomult oleks tulevikus mu töö suurem osa rutiin, samas, lapsed annavad igapäevaselt vaheldust, ilmselgelt ääretult originaalseid ideid, mis annavad võimaluse loominguline olla ning kastist väljapoole mõelda. Seega olen praeguseni oma valikuga väga rahul.

Advertisements